MRUX.plKontakt

Strona internetowa na zamówienie

Chciałbyś mieć nowoczesną stronę internetową, którą będziesz mógł samodzielnie edytować i rozwijać bez znajomości kodowania?

Sprawdź naszą ofertę! 

Strona internetowa na zamówienie

Indywidualny projekt strony internetowej

Potrzebujesz stronę wizytówkę dla swojej firmy? Skorzystaj z naszej oferty, a przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt strony www, który spełni wszystkie Twoje wymagania i cele biznesowe.

O tym, jak kluczowe jest posiadanie własnej strony internetowej pisano już wielokrotnie. Nie czekaj i zamów już dziś.

Cena: 699 zł netto

Zamawiam

Sprawdź co obejmuje powyższa oferta

Ustalimy z Tobą 100% szczegółów, a następnie przygotujemy indywidualny projekt strony internetowej Wprowadzimy wszelkie sugerowane przez Ciebie poprawki Twoja strona będzie świetnie wyglądać i działać na każdym urządzeniu (telefony komórkowe, komputery, laptopy, tablety) Wdrożymy stronę od A do Z, abyś nie przejmował się aspektami technicznymi Zabezpieczymy stronę certyfikatem bezpieczeństwa Po wdrożeniu, będziesz mógł samodzielnie edytować i rozwijać stronę za pomocą naszego autorskiego edytora online (także dodawać nowe strony i podstrony) Domena z końcówką .pl: 1 rok gratis Firmowe konto e-mail: 1 rok gratis Subskrypcja edytora MRUX: 1 rok gratis

Jaki jest koszt utrzymania strony www?

Pierwszy rok wliczony jest w cenę wykonania strony internetowej, a więc nie poniesiesz żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów. Po upływie roku koszt subskrypcji MRUX wynosi 31,99 zł netto miesięcznie (przy płatności za rok z góry) oraz koszt domeny internetowej zależny od wybranego dostawcy*. 

Nie poniesiesz dodatkowych kosztów za hosting czy certyfikat bezpieczeństwa, ponieważ Twoja strona będzie hostowana bezpośrednio w MRUX.

Subskrypcja w MRUX gwarantuje także całkowite wsparcie techniczne z naszej strony.

* na dzień 27 lipca 2023 roku cena domeny z końcówką .pl wynosi około 60 zł netto za cały rok 

Zamów już dziś

Własna strona internetowa to nie wszystko!

Zamawiając stronę internetową otrzymujesz kompleksowe narzędzie do obsługi swojej witryny, które pozwala na łatwe zarządzanie treścią, adresami oraz monitorowanie i integrację z zewnętrznymi narzędziami. Sprawdź poniżej kilka przykładowych funkcji.

Łatwe zarządzanie adresami witryny

Zarządzaj wszystkimi adresami swojej witryny za pomocą przyjaznego panelu. Możesz utworzyć dowolną ilość adresów i przypisać do nich wybrane strony i podstrony. 

Wybierz unikalny adres dla swojej witryny, możesz do tego celu użyć istniejącej domeny internetowej lub zarejestrować zupełnie nowy adres.

Monitorowanie wyświetleń strony

Dowiedz się ile osób odwiedza Twoją witrynę. Wbudowane narzędzie do rejestracji odwiedzin zliczy każde wyświetlenie Twoich stron i przedstawi podsumowanie za pomocą szczegółowych raportów.

Sprawdź, które podstrony są najchętniej oglądane i monitoruj efektywność zamieszczonych na nich treści.

Wyświetlaj raporty z jednego dnia, tygodnia, a nawet całego roku.

Integracja z tagami zewnętrznych firm i aplikacji

Potrzebujesz bardziej wyspecjalizowanej analityki i raportów? Zintegruj swoją stronę z Google Tag Managerem lub tagami innych firm. Wystarczy że podasz identyfikator lub klucz podany przez dane narzędzie, a Twoja strona od razu zacznie rejestrować zdarzenia.

Zobacz co jeszcze zyskujesz zamawiając stronę internetową w MRUX

Indywidualny projekt strony internetowej

Wykonamy dla Ciebie w pełni funkcjonalną stronę internetową, z zakładkami, podstronami, opisami i obrazami. Dostosujemy się do Twoich zaleceń. Jeśli nie masz pomysłu - zaproponujemy coś z własnej inicjatywy. Będziemy w stałym kontakcie, aby mieć pewność, że jesteś zadowolony z naszych usług. 

Możliwość samodzielnej edycji

Otrzymasz dostęp do nowoczesnego edytora, w którym samodzielnie będziesz mógł modyfikować przygotowaną stronę. 

W dzisiejszych czasach, strona internetowa to coś dynamicznego - coś co się zmienia. Wprowadzasz zmianę w swojej ofercie? Zmieniasz cenę usługi? Musisz więc odzwierciedlić to na swojej stronie internetowej. Edycja strony musi być zatem łatwa i przyjemna. I to właśnie oferujemy Tobie. Będziesz mógł samodzielnie modyfikować każdy element strony internetowej za pomocą prostego edytora.

Pomoc i wsparcie

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować, nie tylko podczas realizacji projektu, ale przez cały czas trwania subskrypcji. Potrzebujesz pomocy? Cały czas jesteśmy dla Ciebie dostępni.

Zero zmartwień

Sama strona internetowa to nie tylko to jak widzi ją użytkownik. Pod spodem kryje się mnóstwo aspektów technicznych, którymi nie musisz się już martwić. My zapewnimy dostępność i bezpieczeństwo Twojej strony w sieci.

Nowoczesne technologie

Edytor MRUX oparty jest na najnowocześniejszych technologiach internetowych. Ponadto stale pracujemy nad jego rozwojem i wdrażamy nowe funkcjonalności, aktualizujemy komponenty i dostosowujemy do najnowszych specyfikacji. Dzięki temu, Twoja strona zawsze będzie aktualna i nowoczesna, a korzystanie z edytora coraz łatwiejsze i przyjemniejsze.

Proste zasady i oszczędność

Zapewniamy minimum formalności. Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili. Masz dostęp do edytora tak długo jak opłacasz swój pakiet. Możesz zrezygnować z miesiąca na miesiąc bez żadnych formalności. Możesz także później wznowić pakiet w dowolnej chwili nie tracąc swojej strony.

Zobacz jak może wyglądać Twoja strona

Sprawdź projekt Sprawdź projekt Sprawdź projekt Sprawdź projekt

Zamów stronę internetową już dziś

W celu zamówienia strony internetowej skontaktuj się z nami za pomocą maila, formularza kontaktowego lub Facebooka / Messengera. Kliknij poniższy przycisk i wyślij nam wiadomość. Nie jesteś pewny? Zadaj nam swoje pytania - wysłanie wiadomości nie jest zobowiązujące. 

Zamów już dziś
info@mrux.pl Formularz kontaktowy Regulamin Polityka prywatności Instrukcja Polub nas! Strona na zamówienie Promocje

MRUX jest zastrzeżonym znakiem towarowym, zarejestrowanym w Urządzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do plików cookies.